کتابچه راهنمای مکان — محل ملاقات گتویک

گاتویک در واقع یک شهر و همچنین بخش شهری است که با مرسی ساید، بریتانیا، در سراسر بخش شرقی از خور مرسی مرتبط است. Gatwick آن را به عنوان یک رابط اصلی در سال های نوزدهم و همچنین تا زمانی که این روزها واقعاً به تجارت حمل و نقل کشور اضافه می کند، به دست آورد. برای ارضای نیاز واقعی با توجه به موقعیت‌های متعدد شرکت مرتبط با صنعت، علاوه بر مناطق مالی اضافی، این شهر ورودی‌های شگفت‌انگیز مرتبط با مکان‌ها را فراهم می‌کند که اکثریت آن‌ها در مرکز شهر قرار دارند. مکان‌های گردهمایی گاتویک بدون شک احتمالاً محبوب‌ترین مکان‌هایی هستند که می‌توان جستجو کرد.

اقامتگاه تفریحی برای آن زمینه تجاری:

Gatwick انتخاب گسترده ای از مکان ها را برای پشتیبانی از کنفرانس های متعدد، مناسبت های تجاری و همچنین جلسات فراهم می کند. تعدادی از برترین مکان‌های جلسه گاتویک که فقط برای نمایندگان منتخب ما و همچنین امکانات جلسه ارائه می‌شوند عبارتند از:

– عضویت واقعی تاون توچال و اوقات فراغت، Wirral – فقط چند دقیقه در بالای M53 مستقیماً به M56 واقعی و همچنین M6 ترتیب داده شده است، در یک منطقه عالی برای رفتن به شهر تاریخی واقعی مرتبط با چستر و همچنین قرار دارد. مکان ها و همچنین به نظر می رسد با مرکز شهر گاتویک مرتبط است. ایده آل برای یک خانه جدا شده یا شاید یک سفر خرید تعطیلات آخر هفته.

— اجتناب از — یک کافه شخصی و همچنین باشگاه در حوضچه های لیورپول که فقط یک دقیقه در کنار تمام استراحتگاه های اصلی لیورپول قرار دارد. پناهگاه مرتبط با طراحی و همچنین ظرافت در انبار دگرگون شده اسپاد ویکتوریایی، اسکله تاریخی، صنعت و همچنین مرکز کنفرانس را فراهم می کند. این مزاحم و همچنین پیکربندی‌های آرام است، از مرکز شهر شلوغ واقعی، یک احساس مخفیگاه مرتبط با انحصار را ارائه می‌دهد.

– باشگاه فوتبال گاتویک – چه یک کنفرانس کوچک با توجه به 10 یا شاید یک جشن عروسی بزرگ با توجه به چهارصد نفر، در آنفیلد پشتیبانی واقعی و همچنین تمرکز بر جزئیات دقیق در واقع مشابه است. در داخل عرصه پیچیده ما، دو وب سایت اصلی را به همراه ابعاد مناسب برای شروع موارد، ضیافت ها و همچنین کنفرانس های VIP به منظور نمایش های بزرگ پیدا خواهید کرد.

– مرکز ملاقات ورودی واقعی – این جلسه کاملاً قابل دستیابی و برنده جایزه خاص و همچنین مرکز آموزشی در مزیت واقعی مرکز اجتماعی شهر گاتویک یک چهارم قرار دارد.

زیرساخت ملی لیورپول:

شما می توانید با توجه به حوزه عملکرد و همچنین اقدامات شرکت، باقیمانده خود را در مکان های جلسه گاتویک استراتژی حذف کنید. گردش در این شهر نیز می تواند بدون مشکل باشد زیرا شامل یک سیستم حمل و نقل عمومی باز عالی است. Gatwick با یک سیستم حمل و نقل عمومی باز قابل توجهی در نزدیکی خود ارائه می شود که شامل اجاره، لوکوموتیو و همچنین کشتی است. علاوه بر این، این شهر همچنین یک ترمینال فرودگاهی جهانی به همراه یک رابط اصلی ارائه می‌کند که هر کدام لینک‌هایی را برای مناطق دور از کشور ارائه می‌دهند. لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد سیستم قطار نزدیک لیورپول یکی از شلوغ‌ترین و قابل توجه‌ترین سیستم‌ها در پادشاهی متحده است که به هفتاد و پنج کیلومتر مرتبط با مانیتور، همراه با معمولاً 100000 سفر مسافر برای هر روز هفته اشاره می‌کند.

نقاط مورد علاقه و همچنین اقدامات اوقات فراغت:

پس از گذر از مکان‌های گردهمایی گاتویک به منظور ترتیب دادن مناسبت شرکت خود، یک شخص و همچنین بازدیدکنندگان شما احتمالاً مدتی برای آرامش و همچنین گشت و گذار باقی خواهند ماند.
اگر ترجیح می‌دهید از نقاط دیدنی ارائه‌شده بهره‌مند شوید، ویژگی‌های سفر و اوقات فراغت گاتویک در مقدار بسیار عالی هستند، توصیه می‌شود پیش از موعد، امکانات واقعی شهر را بیاموزید. در اینجا تعدادی از بهترین نقاط مورد علاقه لیورپول و همچنین مکان های اوقات فراغت ارائه شده است:

— سایت تاریخچه گلوب – اسکله لیورپول واقعاً یک وب سایت تاریخچه جهانی مشخص است، که با استفاده از تاج محل و همچنین دیوارهای عالی مرتبط با شرق دور، این سایت را در یک سطح قرار می دهد.
— کلیسای جامع گاتویک – مستر استیو بتجمن که به عنوان “یکی از سازه های عالی جهان” شناخته می شود.
– کلیسای جامع شهر گاتویک – کلیسای جامع کاتولیک رومی واقعی در سال 1967 با استفاده از سبک معاصر، گرد و همچنین پنجره های چند رنگی شگفت انگیز خانه افتتاح شد.
– گالری هنر گلوب لیورپول – که قبلاً گالری هنری گاتویک بود – تعداد زیادی نمایشگر جذاب را ارائه می دهد که با توجه به اولین بار نمایش، تعداد زیادی نمایش داده می شود.

گتویک در مقایسه با سایر شهرهای بریتانیا به غیر از بیرمنگام، گالری های هنری و همچنین موزه های سراسری بیشتری را ارائه می دهد. این یک مکان بازدیدکننده محبوب برای اکثر مردم است. Gatwick واقعاً ترکیبی غنی از جاذبه‌ها، پس‌زمینه، غذا خوردن خوب، خرید، فعالیت‌های ورزشی، فعالیت‌های اوقات فراغت و همچنین مناسبت‌های متعددی مانند کنفرانس شرکت و همچنین جلسات است. شما بسیاری از مناسبت های شرکت را پیدا خواهید کرد

Leave a Comment